Předprodej na 11. ročník MG CDF bude zahájen na festivalu Brutal Assault na našem stánku v chill out zóně (poblíž MetalGate stage).

Pre-sale for the 11th MG CDF will be launched at the Brutal Assault festival on our stand in the chill out zone (near MetalGate stage).

 

 

Vážení přátelé, dnes bychom vám rádi představili oficiální merchandise k osmému ročníku domácí metalové veselice MetalGate Czech Death Fest!

Barevné varianty tentokráte necháme stranou, tzn., že letošní merch bude čistě černý, nicméně na druhou stranu si budete moci vybrat hned ze dvou motivů, které budou zdobit naše festivalová trika.

Tedy kromě klasického festivalového designu, jehož autorem je dvorní grafik MGCDF Martin "Hadgi" Stoklosinski, kterého určitě znáte z kapel Antigod, Disfigured Corpse a Felisha, bude ještě speciální verze, kterou pro nás vytvořil jeden z českých mistrů metalové grafiky a to Jaromír "Deather" Bezruč. Trička budeme mít pánské, dámské, ale i dětské, aby nikdo nepřišel zkrátka.

Tím to ale nekončí! K dostání budou i nátělníky, stylové kraťasy a ještě stylovější pokrývky hlavy. Nepochybujeme tedy o tom, že si u nás vyberete.

Tak se nezapomeňte stavit na MGCDF 2016 u stánku s festivalovým merchem!

PODPOŘTE BROĎÁK


Kemp Roku