První vlna vstupenek byla vyprodána. Od 3. 9. 2018 běží druhá vlna předprodeje. Více se dozvíte v sekci "VSTUPENKY" zde na webu.

The first emission of tickets is sold out. The second pre-sale emission is running from September 3, 2018.  More info in the "TICKETS" section.

 

 

Vážení přátelé, dnes bychom vám rádi představili oficiální merchandise k osmému ročníku domácí metalové veselice MetalGate Czech Death Fest!

Barevné varianty tentokráte necháme stranou, tzn., že letošní merch bude čistě černý, nicméně na druhou stranu si budete moci vybrat hned ze dvou motivů, které budou zdobit naše festivalová trika.

Tedy kromě klasického festivalového designu, jehož autorem je dvorní grafik MGCDF Martin "Hadgi" Stoklosinski, kterého určitě znáte z kapel Antigod, Disfigured Corpse a Felisha, bude ještě speciální verze, kterou pro nás vytvořil jeden z českých mistrů metalové grafiky a to Jaromír "Deather" Bezruč. Trička budeme mít pánské, dámské, ale i dětské, aby nikdo nepřišel zkrátka.

Tím to ale nekončí! K dostání budou i nátělníky, stylové kraťasy a ještě stylovější pokrývky hlavy. Nepochybujeme tedy o tom, že si u nás vyberete.

Tak se nezapomeňte stavit na MGCDF 2016 u stánku s festivalovým merchem!

PODPOŘTE BROĎÁK


Kemp Roku