Předprodej na 11. ročník MG CDF bude zahájen na festivalu Brutal Assault na našem stánku v chill out zóně (poblíž MetalGate stage).

Pre-sale for the 11th MG CDF will be launched at the Brutal Assault festival on our stand in the chill out zone (near MetalGate stage).

 

 

Vážení přátelé, máme tu další praktické avízo, v jehož rámci bychom vám tentokráte rádi představili doprovodný program jubilejního desátého ročníku, tedy aktivity, u kterých si můžete ukrátit dlouhou chvíli, odpočinout od intenzivní hudební produkce, a v případě některých dokonce vyhrát i nějakou pěknou cenu. A vzhledem k tomu, s jakou vervou jste se loni do těchto činností pustili, vás o ně ani letos nemůžeme ochudit :-)

Aktivit bude opět celá řada, některé si dají repete, jiné si odbudou svoji premiéru. Takže co tady letos máme?

Zaprvé dvě novinky - fotbálek v nadživotní velikosti a aquatlon. Ta první je víceméně stolní fotbálek, jak ho znáte z klubů a hospod, ovšem mnohokrát zvětšený, takže místo figurek ho hrají lidé. Ta druhá je v podstatě letní varianta populárního biatlonu, což znamená, že se při ní běhá a střílí na terč, ovšem s poněkud jinou výbavou

Zadruhé se můžete těšit na comeback některých soutěží, které jsme představili v rámci loňského ročníku. Konkrétně se vrátí hod sudem do dálky, pití lahváče na čas a opět budeme zjišťovat, jak rychle dokážete bubnovat. Stejně jako loni čekají na vítěze těchto disciplín, a taktéž na vítěze aquatlonu, hodnotné ceny, takže o to větší důvod se zúčastnit.

Zatřetí nebudou samozřejmě chybět ani dnes již oddechové klasiky, tedy hřebíkovaná, šipková střelnice, festivalový táborák a Úžasný kinematograf bratří Gorganů.

Bližší informace o jednotlivých částech doprovodného programu najdete zde!

Enjoy!

PODPOŘTE BROĎÁK


Kemp Roku