MetalGate Czech Death Fest 2018

Je určena publikujícím novinářům, fotografům, TV redaktorům a štábům, rozhlasovým redaktorům, internetovým redaktorům a korespondentům tiskových agentur. Za každé periodikum bude akceptován zpravidla jeden zástupce, případně jeden fotograf a jeden redaktor.

Podmínkou pro získání akreditace je uveřejnění webového banneru a tiskových zpráv k festivalu na stránkách Vašeho média před akcí jako takovou a též uveřejnění reportáže z festivalu po jeho proběhnutí.

Podmínkou k získání novinářské akreditace je zaslání mailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s následujícími potřebnými informacemi:

  • Název Vašeho média
  • Vaše jméno a příjmení
  • Váš kontaktní e-mail
  • Přibližné datum vydání článku o festivalu
  • Webová adresa Vašeho média.

Zároveň prosíme akreditované novináře, aby nás též zpětně informovali o zveřejnění článku o festivalu emailem na výše uvedenou adresu a v případě, že se jedná o webová média, rovněž poskytli odkaz na tento článek.

Děkujeme.

MG CDF pro děti

Jako v loňském roce, tak i letos pořádáme v rámci festivalu program pro děti. Máte-li zájem o přihlášení svých ratolestí, vyplňte formulář níže:

Zaslat kopii na můj mail

PODPOŘTE BROĎÁK


Kemp Roku