Vážení přátelé, máme tu další praktické avízo, v jehož rámci bychom vám tentokráte rádi představili doprovodný program jubilejního desátého ročníku, tedy aktivity, u kterých si můžete ukrátit dlouhou chvíli, odpočinout od intenzivní hudební produkce, a v případě některých dokonce vyhrát i nějakou pěknou cenu. A vzhledem k tomu, s jakou vervou jste se loni do těchto činností pustili, vás o ně ani letos nemůžeme ochudit :-)

Aktivit bude opět celá řada, některé si dají repete, jiné si odbudou svoji premiéru. Takže co tady letos máme?

Zaprvé dvě novinky - fotbálek v nadživotní velikosti a aquatlon. Ta první je víceméně stolní fotbálek, jak ho znáte z klubů a hospod, ovšem mnohokrát zvětšený, takže místo figurek ho hrají lidé. Ta druhá je v podstatě letní varianta populárního biatlonu, což znamená, že se při ní běhá a střílí na terč, ovšem s poněkud jinou výbavou

Zadruhé se můžete těšit na comeback některých soutěží, které jsme představili v rámci loňského ročníku. Konkrétně se vrátí hod sudem do dálky, pití lahváče na čas a opět budeme zjišťovat, jak rychle dokážete bubnovat. Stejně jako loni čekají na vítěze těchto disciplín, a taktéž na vítěze aquatlonu, hodnotné ceny, takže o to větší důvod se zúčastnit.

Zatřetí nebudou samozřejmě chybět ani dnes již oddechové klasiky, tedy hřebíkovaná, šipková střelnice, festivalový táborák a Úžasný kinematograf bratří Gorganů.

Bližší informace o jednotlivých částech doprovodného programu najdete zde!

Enjoy!