B1

Zvolte jazyk

Vážení,

máme zde pro vás pár dalších důležitých informací.

  1. Festivalový areál oficiálně pro veřejnost otvíráme přesně 24hodin před startem celého festivalu, tedy ve středu 12.6. úderem 12h. Ve stejnou dobu se také oficiálně spustí bezdotykový cashless systém pro odbavení vstupenek a nabíjení kreditu, který bude umístěn jako tradičně v horní části areálu u recepce. I nedočkavce tímto prosíme, aby dříve do areálu nevstupovali a dali nám tak prostor pro přípravy festivalu, které jsou letos opravdu složité. O 3 hodiny později v 15h se spustí kohouty s pivem, otevře se festivalový bar a bude již otevřený hlavní stan s občerstvením.
  2. Abychom dostatečně rychle a bez front odbavili všechny návštěvníky, připravili jsme pro vás další velkou festivalovou občerstvovací novinku. V hlavním jídelním stánku na pláži budou snídaně a výdej hotových jídel probíhat formou tzv. „bufetu“, tedy obsloužíte se sami a na konci výdejního pultu pouze obsluze přiložením náramku zaplatíte. Věříme, že náš festival navštěvují slušní a rozumní metalisti a že nebude tohoto nápadu jakkoli zneužíváno, prostě „vyzkoušíme a uvidíme“ :O))).
  3. Pivní kohouty, ze kterých jste byli zvyklí se obsloužit uvnitř restaurace se samozřejmě také přesouvají do stánku na pláž, takže o nic ze zaběhlého pivního sortimentu nepřijdete. Jak jsme již dříve uvedli, budeme se snažit připravit celý festival co nejlépe, abyste i letos byli maximálně spokojeni, budeme ale určitě od vás také očekávat trochu tolerance a vstřícnosti, za což předem moc děkujeme.
  4. Vzhledem k probíhající rekonstrukci objektu v kempu se částečně snížila i kapacita parkování. Proto jsme pro vás letos připravili a pronajmuli si novou parkovací plochu na druhé straně Broďáku vedle restaurace „U vraha“, kde bude připraveno kapacitně místo pro cca 130 osobních aut. Prosíme tedy, kdo nepotřebuje nutně parkovat v areálu, zaparkujte si své auto hned na tomto odstavném parkovišti, je to zhruba 400m pěšky k nám na festival.
  5. A poslední velmi důležité info, rezervace pro karavany je již v současné době zastavena, protože je zcela zaplněna veškerá možná kapacita. Prosíme tedy všechny „karavanisty“, kteří nemají do teď provedenou rezervaci přes náš web, aby si místo na zaparkování hledali v okolí kempu, do areálu nebudeme bez předchozí rezervace karavany pouštět, děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na viděnou na Broďáku

Luboš Gorgan/Tortharry/MetalGate Czech Death Fest